Чи можна оформити кредит під заставу квартири: все, що потрібно знати

Для багатьох людей застава нерухомості є одним із найнадійніших і найдоступніших способів отримання великої суми грошей. У тому числі квартира може стати цінним активом, який можна використовувати для отримання позики.

Процес отримання позики під заставу квартири може бути досить простим та зручним для позичальника. Замість тривалих процедур перевірки платоспроможності та збору безлічі документів, позикодавець може розглянути можливість надання позики на основі оцінки вартості майна та прибутковості застави.

Однак, варто пам'ятати, що при отриманні позики під заставу квартири є ризики як для позичальника, так і позикодавця. Позичальник повинен бути готовим до можливості втрати майна у разі невиконання фінансових зобов'язань, а позикодавець повинен ретельно оцінити ступінь ризику та переконатися у надійності застави.

У будь-якому випадку перед рішенням про отримання позики під заставу квартири необхідно ретельно вивчити умови угоди, проаналізувати фінансові можливості та варіанти погашення позики, а також проконсультуватися з юристом або фінансовим консультантом.

ПитанняВідповідь
Чи можна взяти гроші під заставу квартири?Так, можна взяти гроші під заставу квартири.
Які умови потрібні для взяття грошей під заставу квартири?Для взяття грошей під заставу квартири зазвичай потрібна наявність повного нотаріального пакета документів на квартиру, оцінка нерухомості, а також згода власників та правоохоронних органів.
На яку суму можна взяти гроші під заставу квартири?Сума грошей, яку можна взяти під заставу квартири, зазвичай, залежить від оцінної вартості нерухомості.
Які терміни надаються на погашення позики?Терміни для погашення позики можуть змінюватись в залежності від умов договору та домовленостей з кредитором.
Чи можу я продавати чи здавати в оренду квартиру, якщо вона перебуває під заставою?Зазвичай продаж або здавання в оренду квартири, що знаходиться під заставою, вимагає попереднього узгодження з кредитором.

Для отримання заставної позики необхідно звернутися до кредитора, написати заяву, надати потрібний перелік документів. Далі відбувається процес оцінки заставного об'єкта. Виходячи з вартості застави, Кредитор визначає можливу суму кредиту, а також інші параметри договору.27 черв. 2023 р.

Яку суму можна взяти під заставу квартири?

Кредит під заставу нерухомості можна оформити на строк до 20 років та отримати суму, що становить до 80% оцінної вартості нерухомості в межах встановленого банком максимуму.

Де взяти гроші під заставу квартири?

Кредит під заставу нерухомості в Москві – ТОП 10 банків у 2023 році

БанкСтавкаТермін
Радкомбанк1%до 3 років
Газенергобанквід 2%до 5 років
Хоум Банквід 2,9%до 7 років
Ощадбанк3%до 15 років

Які квартири беруть у заставу?

Яка нерухомість підійде для застави? Як заставу для кредиту готівкою банк приймає добудовані та оформлені у власність квартири у багатоквартирних житлових будинках, приватні будинки та таунхауси.

Які документи потрібні, щоб взяти гроші під заставу квартири?

Які документи необхідні для оформлення кредиту?

• Документ, що підтверджує особу позичальника;
  • Довідка про доходи;
  • Копія трудової книжки;
  • Документи, що підтверджують право на власність;
  • Кадастровий паспорт об'єкту нерухомості;
  • Довідки, що підтверджують відсутність арештів та обтяжень;