Чому на листі помідорів з’явилися білі плями

Поява на листі ділянок з білим забарвленням може бути викликано нестачею поживних речовин в грунті. Таке трапляється, якщо через брак місця на городі (або з інших причин) городники висаджують томати протягом декількох років на один і той же ділянку.27 лип. 2021 р.

Що робити щоб не жовтіли помідори?

нестача азоту – в цьому випадку потрібно зробити підгодівлю; брак освітлення – не відбувається фотосинтез і листочки починають жовтіти; грунт закислений – в цьому випадку в нього потрібно додати трохи золи.

Що робити коли жовтіє листя помідорів?

Тому у верхньому шарі ґрунту виникає дефіцит мінералів, особливо азоту. З часом жовтіє листя помідорів. Якщо так сталося, що ви перелили свої томати, необхідно припинити поливання та внести в землю азот.

Чому чорніють помідори?

Чому чорніють помідори Вона вражає плоди томатів, якщо вони недоотримують кальцій. Зазвичай кальцію вдосталь у плоді та ґрунті, але він може погано просочуватися крізь рослину. Для цього слід змінити систему поливу.