Як засушити імбир у домашніх умовах

Імбир можна навіть зацукрувати. Для цього треба порізати імбир пластинами, а потім варити в сиропі, доки він не стане м'яким. Потім його необхідно обваляти в цукровому піску та відправити на сушіння в духовку або сушарку. Такий імбир сушиться 5-6 годин.

Як посадити корінь імбиру в домашніх умовах?

Розростається імбир у ширину, а не вгору, тому заглиблювати його не потрібно, достатньо, щоб він знаходився в ямці глибиною 5-7 см. Після садіння треба добре полити імбир, повторювати полив треба раз у два дні до появи паростків, а потім виставите горщик у тепле сонячне місце. Кеш

Як зберігати корінь імбиру в домашніх умовах?

Просто загорніть очищений корінь у харчову плівку й покладіть у холодильник, там він зберігатиметься до тижня. Дехто зберігає очищений корінь імбиру в банці з горілкою у холодильнику. Якщо ви це зробите, він залишатиметься свіжим до 8-ми тижнів.

Як і де росте імбир?

Імбир — це рослина тропіків або субтропіків. Як правило, на своїй батьківщині — це багаторічна кореневищна рослина. Для неї оптимальна температура — 20°С — це той мінімум, за якого імбир починає рости. За температури вище як 35°С йому вже погано.

Як почистити імбир – найкращі поради – Лайфхаки з …
Як швидко і просто почистити імбир – поради і лайфхаки. Як правильно чистити корінь імбиру, щоб зберегти всі корисні речовини. Чи потрібно чистити імбир. Як почистити імбир ложкою, ножем, мочалкою. | Сьогодні