Скільки градусів сьогодні було у Києві: докладна погода на сьогодні

Градусник піднявся вгору за вікном київської квартири, показуючи різкий стрибок температури. Сьогоднішній день приніс мешканцям столиці небувале потепління, яке довго чекали після холодної погоди минулого тижня. Смуга блакитного неба і ласкаві промені сонця стали гарним знаком сонячного дня.

Метеорологи підтверджують, що Київ був одним із найтепліших міст країни у ці вихідні. Термометри показували такі високі показники, що городяни насолоджувалися погодою на свіжому повітрі, прогулюючись парками та скверами, насолоджуючись першими ознаками весни. Однак, це не означає, що вже настала тепла пора року – перед столицею ще постає низка холодних та вітряних днів, але сьогоднішній день можна вважати справжньою погодною забавою для киян.

Теплий день у Києві також впливає на настрій місцевих мешканців. Посмішки та щасливі обличчя до всього навколишнього пейзажу створюють атмосферу позитивної енергії та радості. Київ стає своєрідною ареною розваг та відкритих заходів, які залучають і городян, і гостей столиці. Можливість провести час на природі, насолоджуватися першими квітами, що прокидаються, в парках і вулицях, обіймаючи тепло своїх близьких і друзів, дає жителям міста додаткову підмогу для гарного настрою та впевненості у світлому майбутньому.

Скільки градусів сьогодні було у Києві
ДатаТемпература
1 січня-3°С
2 січня-2°С
3 січня0°С
4 січня-1°С
5 січня-4°С

Скільки градусів було сьогодні?

08 жовтня, неділя 18:00 – 08 жовтня, неділя 23:00

Температура повітря в °C
Температура повітря+3°+3°
до Відчувається-3°-2°
ВітерПівденно-західний 6 м/с.Західний 5 м/с Слабкий вітер

Яка температура повітря була сьогодні вдень?

Пт 29 верДень21..23°
Сб 30 верНіч8..10°
День21..23°

Скільки зараз градусів за відчуттями?

06 жовтня, п'ятниця 12:00 – 06 жовтня, п'ятниця 17:00

до Відчувається+9°+9°
ВітерПівденний 3 м/с Легкий вітерПівденний 3 м/с Легкий вітер
атм. тиск на рівні моря751 мм рт. ст. Нормальний тиск751 мм рт. ст. Нормальний тиск
Отн. вологість80%78%

Скільки градусів влітку у Києві?

Ця стаття чи розділ потребує переробки. Середньорічна температура повітря в Києві становить +9 °C, найвища середньомісячна температура — у липні: +21,3 °C, найнижча — у січні: −3,2 °C (згідно з кліматичною нормою 1991—2020 років).