Як підгодовувати огірки дріжджами

У літрі теплого молока розводимо 1 пакетик сухих дріжджів (живих потрібно вдвічі більше). Додаємо 1 столову ложку цукру, розмішуємо та залишаємо на кілька годин. Суміш молока та дріжджів розчиняємо в 10 л теплої води. На один кущ огірків піде приблизно 500 мл підгодівлі.27 квіт. 2023 р.

Як Удобрять огірки дріжджами?

Її рецепт досить простий: в літрі води розчинити 200 гр дріжджів і заховати в тепле місце на три години. Коли почнеться активне бродіння, суміш вилити у відро і залити ще 9 л води. Нею поливати рослини потрібно відразу з розрахунку 1 л на один кущ помідорів або огірків.

Як часто підживлювати огірки дріжджами?

Коли підживлювати огірки дріжджами У випадку посіву у відкритий ґрунт дріжджами підгодовують через два-три тижні після сходів огірків. Другу підгодівлю вносять через місяць-півтора, коли дія внесених дріжджів вже закінчується. Кеш

Що можна поливати дріжджами?

Дріжджі ефективні практично для будь-яких культур: як для кімнатних (наприклад, герань), так і для садових квітів, дерев, городини, кущів. Надзвичайно корисне добриво з дріжджів для помідорів, перців та огірків. Використовується садівниками під час вирощування суниці та полуниці.

Як підгодувати огірки дріжджами: скільки разів і як часто, як …
Для підгодівлі можна використовувати як сухі дріжджі, так і свіжі. Різниці в ефективності між ними немає, хіба що свіжий продукт доведеться придбати заздалегідь, а сухий, враховуючи тривалий термін зберігання, завжди знайдеться у будь-якого господаря.