Коли злетів биткоін

У якому році біткоїн коштував 1 $?

Як змінювалася вартість біткоїну Після появи криптовалюти в 2009 році 1300 біткоїнів коштували 30 рублів або 1 долар. У середині 2010 року ціна зросла до 2,5 рублів за 1 биткоин.

Коли біткоїн пішов угору?

Рух нагору на криптовалютному ринку почався рано вранці у вівторок, 8 травняПісля того, як агентство Moody's знизило кредитні рейтинги 10 невеликих і середніх американських банків і поставило під загрозу зниження рейтингів великі, включаючи Bank of New York Mellon, U.S. Bancorp, State Street та Northern Trust.

В якому році був пік біткоїну?

17 грудня 2017 року биткоін вперше злетів до історичного максимуму $19 483, після чого швидко обвалився.

Ілля Варламов
Чому злетів біткоїн і коли лопне міхур криптовалют

Біткоїн злетів до шестимісячного максимуму

Станом на 12:14 за Києвом біткоїн досяг позначки 24 656 доларів.

Станом на 12:14 за Києвом біткоїн досяг позначки 24 656 доларів / фото УНІАН

Криптовалюта біткоїн зросла в ціні на 11,2% і наблизився до позначки 25 тисяч доларів, що є максимумом у котируваннях із серпня.

За даними Coindesk, станом на 09:10 котирування досягли позначки 24 537 доларів.

Станом на 12:14 за Києвом біткоїн досяг позначки 24 656 доларів.

Скріншот CoindeskСкріншот Google ФінансиСкріншот Google Фінанси

Як уточнює Bloomberg, криптоактиви продовжують відновлення після торішнього розгрому, зокрема, біткоїн зріс майже на 50% з початку року. Це свідчить про те, що інвестори позбавляються побоювань щодо посилення регуляторного тиску з боку США.

Як йдеться в матеріалі, ціни на криптовалюти зростають разом із зростанням світових ринків на тлі все більшої впевненості в тому, що підвищення відсоткових ставок Федеральної резервної системи може вгамувати інфляцію, не доводячи США до рецесії.

Вартість Bitcoin вперше перевищила $21 тисячу: прогноз на 2023 рік

В Україні подорожчала валюта: скільки тепер коштує долар та євро

Рада ухвалила закон про захист фінансової системи від російських окупантів

Війна в Україні та курс біткоїну

У листопаді 2022 року біткоїн торгувався на рівні майже 70 тисяч і криптоінвестори розраховували на те, що він підкорить нові висоти $100 або навіть $200 тис. Однак нового піку не сталося, а 2022 рік ознаменував крах всіх основних діджитал-активів.

З початку літа 2022 року біткоїн торгувався у відносно вузькому діапазоні. За цей час ціна криптовалюти опускалася до $17,6 тис. і на піку сягала $25 тис.

Ветеран криптотрейдингу Тон Вейс, який передбачив обвал ціни біткоїну в 2018 році, припускає, що падіння головної криптовалюти з поточних рівнів може сягнути $10-11 тисяч.

У ніч проти 8 листопада 2022 року всі основні криптовалюти синхронно втратили в ціні.

Вас також можуть зацікавити новини:

Біткоїн за годину злетів до $27 тисяч і спровокував ліквідацію криптовалюти більш ніж на $150 млн.

Флагманська криптовалюта досягла свого нового 9-місячного максимуму. За даними CoinGlass, за останні 24 години закрито понад 44 тисячі позицій трейдерів.

Збір на пікапи для наступу Гвардії. Допоможемо непроханим «гостям» швидше кивати п'ятами

Вартість біткоїну знову рушила вгору, досягнувши позначки майже $27 тисяч. Більшість альтокінів наслідували приклад флагманської монети, що призвело до ліквідації Традиційно «ліквідація» означає конвертацію активів у готівку. майже $150 млн. криптоактивів.

Біткоїн за годину підстрибнув до $27 тисяч і спровокував ліквідацію криптовалюти понад $150 млн.

З того часу, як банківська криза в США загострилася минулого тижня і поширилася на Європу — біткоїн навпаки почав розвиватися. Минулої п'ятниці він виріс більш ніж на $6 тисяч — до $26 тисяч. 17 березня головна цифрова монета знову продемонструвала зростання і наблизилася до $27 тисяч – вперше з червня 2022 року.

Останні стрибки цифрових монет відбулися після того, як Федеральна резервна система США повідомила, що Silicon Valley Bank, Signature Bank та інші неназвані банківські організації запозичили $300 мільярдів доларів для вирішення своїх проблем.