Коли знімати обручку вдові?

Чи можна і потрібно носити свою обручку після смерті чоловіка Традиції більшості країн кажуть, що поки жінка сумує, вона повинна носити обручку. А якщо час жалоби минув, і вона готова до нових відносин, обручку краще зняти. Кільце можна зберігати в скриньці або віддати на благодійність.

В Росії вдовам прийнято носити обручки на безіменному пальці лівої руки. За бажання можна залишити прикрасу на початковому місці. Однак таке рішення вводитиме навколишніх в оману. Крім того, жінка може просто тримати у себе колечко, що належить померлому чоловікові.

Організація похорону Тому до наших часів прийнято знімати обручку з пальця померлого, тим самим ніби звільняючи дружина, що продовжує жити, від зв'язку з потойбічним світом. Зняте кільце іноді ховають разом із покійним, але частіше передають вдові чи вдівцю.

Обручка вдови в Росії носять на безіменному пальці лівої руки, на знак скорботи та пам'яті про померлого.