Що приготувати смачне з патисонів

Смажені патисони з часником Патисони вимити, нарізати кружечками, посолити і обваляти в борошні. Розігріти олію на сковороді, викласти овочі і обсмажити їх до золотистого кольору. Часник пропустити через прес, зелень дрібно нарізати, змішати їх зі сметаною (майонезом). Подавати смажені патисони разом з соусом.24 серп. 2022 р.

Як фарширувати патисони?

Цибулю нарізати дрібно, моркву потерти і смажити на олії до готовності. Рис перемішати з фаршем, смаженою цибулею та морквою, додати в масу сіль, перець, яйце і викласти в середину патисона і закрити кришечкою. Налити в бляшку олії, поставити патисон. Зверху полити кетчупом, майонезом і сметаною.

Як нарізати патисони?

Патисони нарізати пластинками завтовшки в 1 см. При необхідності овочі заздалегідь очищаються від шкірки. Шматочки умочують в яєчної суміші, обвалюються в борошні, після чого до рум'яності обсмажуються на гарячому маслі. На плоске блюдо викладаються овочеві скибочки і притрушиваются часниковою кашкою. Кеш

Як запекти Патісони в духовці?

У мисці змішати сметану і яйце, посолити, перемішати вінчиком і додати зелену цибулю. Знову перемішати і натерти твердий сир. Форму для запікання змастити вершковим маслом, викласти патисони, залити їх сметанно-яєчною сумішшю і посипати сиром. Запікати в духовці 30-40 хвилин при 180°C.

Страви з патисонів – 13 рецептів страв з фото, калорійність, …
Що можна приготувати з патисонів. Практично рідні брати, кабачок, цукіні, Патисон, ідентичні за хімічним складом. Що відбивається на їх смакових якостях.