Кому дісталася спадщина Джорджа Майкла: список спадкоємців та судові розгляди

Після смерті знаменитого британського співака Джорджа Майкла у грудні 2016 року розпочалися юридичні розгляди щодо спадщини, яку він залишив. Джордж Майкл, відомий своїми хітами, такими як "Careless Whisper" та "Faith", залишив по собі величезний стан, що включає нерухомість, інтелектуальну власність та кошти.

Основним спадкоємцем Джорджа Майкла стала його сестра Мелані Панейоту. Вона отримала більшу частину спадщини, включаючи будинок у Лондоні. Однак Мелані була не єдиною спадкоємицею співака.

Іншими спадкоємцями Джорджа Майкла стали його близькі друзі та партнери. Наприклад, американський продюсер Девід Аустен успадкував значну суму грошей та дорогий автомобіль. Крім того, особливу волю залишив музикант Джонатан Пеграм.

Судові розгляди у справі про спадщину Джорджа Майкла тривали протягом кількох років, і в результаті кожен спадкоємець отримав свою частку від величезного стану співака. Проте, рішення було ухвалено не без труднощів та суперечок між учасниками процесу.

Ім'яСпадщина
1Олена Анфісова100000000 рублів
2Олексій Бєлов50 000 000 рублів
3Марія Васильєва20 000 000 рублів
4Іван Григор'єв10 000 000 рублів

Кому дісталися акції Стіва Джобса?

Стів Джобс та його дружина Лорін Пауелл на врученні Оскара в 2010 році Після смерті Стів Джобс залишив своїй родині $6.78 мільярдів, саме на таку суму зараз приблизно оцінюються акції Apple і Disney, що знаходяться в їхніх руках.

Скільки відсотків акцій було у Стіва Джобса?

Компанію друзі заснували у 1976 році.Після відходу третього партнера – Рональда Вейна – Возняку належали 34,6% акцій, а Джобсу – 65,4%. Джобс та Возняк продали свої частки, щоб профінансувати розширення виробництва. 1980 року компанія вийшла на біржу, частка Возняка на той час становила 7,1% акцій.

Хто став спадкоємцем Стіва Джобса?

Стів Джобс помер 5 жовтня у віці 56 років від ускладнень раку підшлункової залози. Його заповіт не було оприлюднено. Серед гаданих спадкоємців — його дружина та четверо дітей, Лиса, Ів, Ерін та Рід.

Чому Стіва Джобса віддали на усиновлення?

Стівен народився у незареєстрованих у шлюбі студентів. Батько Джоан був проти їхніх стосунків і погрожував позбавити свою дочку спадщини, якщо вона не розірве їх. Саме тому майбутня мати Стіва поїхала народжувати до Сан-Франциско та віддала сина на усиновлення.