Як доглядати за мигдалем

Як і коли обрізати мигдаль?

Крона мигдалю формується протягом 3-4 років. Після того, як крона сформована, виконують обрізку ранньою весною і восени. Навесні повністю видаляють хворі, поламані гілки, проріджують крону. Восени, після збору врожаю повністю видаляють гілки загущаючі крону, вкорочують всі гілки і пагони.

Як посадити мигдаль в домашніх умовах?

Насіння мигдалю сіють у борозенки завглибшки 8-10 см на відстані 10 см одна від одної, дотримуючись дистанції між борознами 45-60 см. Проросте насіння на наступний рік, у квітні, і вам потрібно буде його поливати, прополювати і розпушувати ділянку. КешСхожі

Де вирощують мигдаль?

Батьківщина рослини — Близький Схід і прилеглі райони, включаючи Середземномор'я та Центральну Азію. У цих районах культивування мигдалю почалося за багато сторіч до нашої ери. Нині найбільші насадження мигдалю знаходяться в області Середземномор'я, Китаї, США, Центральній Азії, Криму та на Кавказі.

Вирощування мигдалю: посадка і догляд