Догляд за бігонією в горщику

Посадка й догляд за бегонією Температура: оптимальна – 18 ˚C, але влітку бегонія може витримати й вищу температуру. Полив: збалансований: зазвичай помірний і не дуже частий, у спеку та посуху – рясний. Між поливаннями субстрат у горщику має просихати вглиб на 1,5 см.

Як поливати бегонію в домашніх умовах?

На дні вазона має бути дренажна система. Для поливу потрібно використовувати м'яку, відстояну протягом доби, воду. З кінця осені до початку весни потрібно зменшити кількість поливів до одного разу на тиждень. Взимку поливати рослини необхідно ще менше, особливо, якщо температура повітря у квартирі досить низька.

Як правильно доглядати за бегонією?

Полив — регулярний, після просихання 1-2 см верхнього шару ґрунту. Повністю земля не має просихати. Влітку поливають через один – два дні (у сильну спеку щодня, але по краплі), взимку трохи рідше, раз на три – чотири дні. Обприскувати та мити листя категорично заборонено, адже вода залишає на листі плями.

Як правильно зимувати бегонії?

Бульби викопують із землі, промивають і припудрюють деревною золою. Потім поміщають у картонну коробку і засипають вермикулітом, сухим мохом або тирсою. Зберігають її у прохолодному темному місці. Після того як бегонія скине своє листя горщик з нею прибирають на зберігання у прохолодне і темне місце.

Кімнатна рослина бегонія — як доглядати в …
Бегонії так давно ростуть в наших квартирах, що ми вже почали сприймати їх як щось «своє». А між тим, всі ці вазони колись були привезені з теплих заморських країн: Мадагаскару, тропічних лісів Азії, Африки і навіть Америки. І якщо у нас бегонії переважно …


Categories:

Tags:


Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *