Як безпечно вивести гроші з балансу таксометра: корисні поради

Однією із проблем, з якою стикаються водії таксі, є виведення коштів з балансу таксометра. У випадку, якщо гроші знаходяться на рахунку, але не можуть бути зняті, виникає потреба вирішити цю проблему. У статті ми розглянемо кілька різних способів, як вивести гроші з балансу таксометра.

Першим способом є використання електронних платіжних систем. Більшість таксометрів пропонує можливість прив'язування рахунку до банківської картки, що дозволяє зняти гроші з балансу. Це дозволяє водієві вільно розпоряджатися своїми засобами і не залежати від обмежень таксометра.

Другий спосіб – звернутися до служби підтримки таксометра із запитом на виведення грошей. Багато таксометрів надають послуги підтримки водіїв та готові допомогти у вирішенні проблеми вирішення виведення коштів. Для цього необхідно надати відповідну інформацію, таку як номер балансу, властивого тільки даному таксометру, а також посвідчення особи, що підтверджує, що ці гравці дійсно водили автомобіль таксі.

Третій спосіб – використання картки, випущеної таксометром. Часто таксометрична компанія пропонує своїм водіям використовувати картку, на яку надходитимуть усі зароблені на таксі гроші. Це дуже зручно, тому що дозволяє уникнути необхідності виводити гроші з балансу таксометра та зняти їх прямо з карти.

Як вивести гроші з балансу таксометра
КрокОпис
1Запустити мобільний додаток таксометра
2Увійти в обліковий запис за допомогою облікових даних
3Знайти розділ "Баланс" або "Фінанси"
4Натиснути на кнопку "Вивести кошти"
5Вибрати спосіб виведення грошей, наприклад, банківський рахунок або електронний гаманець
6Вказати необхідну суму та підтвердити операцію
7Дочекатись підтвердження запиту на виведення грошей
8Перевірити свій вибраний спосіб отримання грошей для отримання коштів
9Звернутися до служби підтримки, якщо виникли проблеми з виведенням грошей

Як зняти гроші з таксометра?

Для перекладу грошей на пластикову картку необхідний наступний алгоритм дій:

1. В додатку "Таксометр»виконати вхід у особистий кабінет;
  2. Перейти до розділу «Фінанси»;
  3. З функцій вибрати "Заявка на виведення коштів";
  4. Ввести особисті дані;
  5. Вибрати спосіб виведення коштів – "банківською картою", вказати її реквізити;

Як вивести гроші з таксопарку?

Щоб вивести гроші, в меню програми водію потрібно перейти у вкладку «Мої баланси» та натиснути на «Вивести». Вводимо суму. Зверніть увагу: таксопарки встановлюють для водіїв мінімальний залишок на балансі.

Чому не можу вивести гроші з Таксіагрегатора?

1) Перевищено незнижуваний залишок на балансі (Помилка: Недостатньо коштів на рахунку). 2) Поїздки затримані антифродом Jump Taxi (Помилка: Недостатньо коштів на рахунку). 3) Сервер агрегатора тимчасово недоступний (Помилка: Не вдалося отримати баланс із агрегатора).

Як вивести незнижуваний залишок Таксіагрегатор?

Незнижуваний залишок на балансі лише 10 рублів! Завантажте програму з Google Play або Apple Store на свій телефон, введіть номер телефону за яким працюєте в нашому парку, запросіть доступ і виводьте гроші, коли вам зручно.