Утримувати курей у клітинах

Як підвищити несучість курей?

Щоб стимулювати збільшення кількості яєць, курей необхідно підтримувати спеціальними добавками для несучок, — преміксами, або годувати якісним промисловим комбікормом. Крім корму, потрібно дбати про освітлення, температуру і умови утримання.

Як правильно утримувати курей?

Традиційно використовують два основні способи утримання: в кліткових батареях та на підлозі (батьківське стадо). Ще інтенсивнішою вважається система утримання курей в 3–4-ярусних кліткових батареях, що дозволяє більш ефективно (у 2,5–3 рази) використовувати приміщення пташника.

Як тримати курей в клітках?

Щоб кури відчували себе комфортно, при будівництві потрібно дотримуватися розмірів: ширина гнізда повинна бути 600 мм, глибина Гнізда 500 ММ, висота гнізда по фронту 450 мм. Краще, коли такі клітки для утримання роблять в 2 або 3 яруси, під кожним з яких зміцнюють піддон для відходів. Кеш

Плюси і мінуси утримання курей в клітинах – Фермер
Домашні поради: як правильно утримувати курей несучок в клітинах Правила і поради по утриманню Оптимальна конструкція курятника щільність посадки освітлення курятника Годування курей-несучок додаткові рекомендації Плюси і мінуси …