Чи можна курям плоди глоду давати

Що давати курям щоб кури неслися?

Молодих курей годуйте 3-4 рази на добу. Зранку дайте їм мішанку, а надвечір суміш зерна. Кури можуть перестати нестися коли будуть переїдати та недоїдати. Курей годують сухими кормами — злаками та зерносумішшю, вологими кормами — різноманітною мішаною, вареною картоплею, овочами, висівками, крупами та травами.

Що робити щоб краще неслися кури?

Найдієвіший спосіб — налагодити правильний раціон харчування. У ньому мають бути присутні в достатній кількості всі поживні речовини — білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. Для того, щоб відучити курей клювати яйця, слід покласти в гніздо муляж.

Що можна давати курям?

Птиці можна давати звичайні корми: варену картоплю, відходи харчування, зернові, бобові, кисломолочні продукти, мішанка, зелень, дріжджі.

Що можна давати курям, а що ні: список
Всі ми знаємо, що домашні птахи, переважно кури, є майже всеїдними істотами. Саме з цієї причини багато птахівники, особливо початківці, думають, що замість покупних кормів можна годувати цих птахів самим звичайним провіантом, навіть з хазяйського столу. Як демонструє практика …