Сорти махорки курильної

Яка різниця між махоркою і Табаком?

Згідно зі «Словарем Грінченка» тютюн традиційно називався словом «табак», у той час як «тютюн» вживалося тільки щодо одного з видів тютюну — Nicotiána rústica (відомого зараз як «махорка»).

Який сорт тютюну найкращий?

Сорт тютюну Вірджинія вважається найвідомішим у світі. Це своєрідна класика, непідвладна тимчасовим змінам. Не раз доведено, що якісь види тютюну не вигадували, все одно Virginia залишається основою багатьох сортових сумішей.

Скільки нікотину в Махорці?

Махорку використовують для виготовлення курильного та нюхального тютюну, препаратів для боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур та тварин. З махорки також добувають нікотин (рослини містять 2—5 % нікотину та більше).

Махорка курительная – TABAK-GILZA.com.ua
Махорка — это близкий родственник табака, который был выведен скрещиванием двух разных сортов. Происходит она из Латинской Америки, а …