Якою зарядкою заряджати Мініфіт?

Заряджання акумулятора. Не використовуйте зарядні пристрої з напругою вище 5 Вольт та силою струму вище 2А. Якщо Ви не впевнені в характеристиках Вашого зарядного пристрою, радимо виконувати зарядку від USB роз'єму комп'ютера чи ноутбука.

JUSTFOG MINIFIT – це компактний пристрій, який постачається з батареєю ємністю 370 мАг та картриджем ємністю 1,5 мл. Батарея JUSTFOG MINIFIT підтримує постійну вихідну напругу 3.4 вт, а 3-рівневий індикатор батареї підкаже скільки залишилося заряду.

Заряджається АКБ за допомогою традиційного роз'єму micro-USB, розташованого на нижньому торці, струмом 1А – подібне рішення дозволить зарядити акумулятор буквально за півгодини. Управління Justfog Minifit максимально просте "ndash; це кнопка "laquo;fire"raquo;, яка розміщена по центру девайсу.