Термаж: що це таке, принцип роботи та ефективність процедури

Термаж – це інноваційна процедура у косметології, яка дозволяє омолодити та підтягнути шкіру без хірургічного втручання. Цей метод ґрунтується на використанні високочастотної ультразвукової енергії, яка проникає у глибокі шари шкіри та стимулює природні процеси регенерації.

Під час процедури на шкіру наноситься спеціальний гель, а потім косметолог проводить апаратну обробку проблемних зон. Ультразвукові хвилі проникають у глибокі шари шкіри, нагріваючи та скорочуючи колагенові волокна. Це стимулює вироблення нового колагену та еластину, що призводить до поліпшення структури шкіри та зменшення зморшок та в'ялості.

Термаж – безпечна та ефективна альтернатива хірургічним методам підтяжки шкіри. Після процедури пацієнт може відразу повернутися до повсякденних справ, не відчуваючи дискомфорту або тривалого реабілітації. Також термаж не залишає рубці та сліди на шкірі, що робить його особливо популярним серед людей, які хотіли б покращити свій зовнішній вигляд, але не хочуть вдаватися до хірургічних втручань.

Що таке термаж
КонцепціяОпис
ТермажТермаж – це процедура омолодження та ліфтингу, заснована на використанні високочастотного радіохвильового випромінювання для нагрівання та стимуляції колагену у шкірі.
ПеревагиТермаж дозволяє усунути або суттєво зменшити зморшки, підтягнути та омолодити шкіру, покращити контур обличчя, усунути судинні сітки та пігментацію.
ПроцесПід час процедури термажу на шкіру наноситься спеціальний гель, після чого апаратом передається радіохвильове випромінювання, яке проникає у глибокі шари шкіри та нагріває колаген.
РезультатПісля процедури термажу шкіра стає пружнішою, зморшки розгладжуються, обличчя підтягується. Результат зберігається протягом кількох місяців і процедура може повторюватися.

Термаж – це апаратна косметологічна методика, заснована на впливі радіочастот на глибокі шари дерми без її видимого пошкодження. Створюється однорідне електромагнітне поле зі зміною напрямку руху частинок до 6 мільйонів разів на секунду.16 сент. 2019 р.

Скільки коштує процедура термаж?

Thermage (Термаж) ціни

Код послугиОбласть впливу / Список процедур / ПрепаратВартість
А17.30.016ШИЯ120000
А17.30.016НИЖНЯ ЧАСТИНА ОСОБИ, ПІДБОРОДОК140000
А17.30.016ВЕРХНІ І НИЖНІ СТОЛІТТЯ145000
А17.30.016СЕРЕДНЯ І НИЖНЯ ЧАСТИНА ОСОБИ, ПІДБОРОДОК156000

Що краще Альтера чи термаж?

І Термаж, і Альтера — способи омолодження шкіри, що прийшли в нашу країну з Америки, лише через кілька років після появи на ринку послуг. Причому, апарат Альтера виник пізніше і за своїм ефектом перевершує Термаж у тому плані, що впливає на більш глибокі тканини.

Скільки тримається Термаж століття?

Результат від процедури дотримується до 5 років, залежно від стану шкіри та індивідуальних процесів старіння. За бажанням ви можете повторити процедуру «Термаж», але не раніше, ніж через 6 місяців після останнього сеансу.

Як часто потрібно робити термоліфтінг?

Для досягнення стійкого тривалого ефекту необхідно пройти курс із 4-6 процедур з періодичністю в 1-2 тижні. Результат Ви зможете побачити вже через 2-4 тижні після початку курсу, який посилюватиметься протягом 6 місяців та триматиметься від 2х до 5 років.