Чому не можна просто так носити обручку на безіменному пальці?

Прикмета свідчить, що обручка на безіменному пальці – сильний оберіг, що захищає сім'ю від розладу. Тим, хто одягає обручку до заміжжя, загрожують неприємності в особистому житті: розрив стосунків до весілля, зрада з боку партнера, відсутність перспектив. Це не стосується людей, які носять заручне кільце.

Згідно з езотеричними поглядами, носіння персня на правому безіменному пальці приваблює потрібну енергетику та відкриває нові можливості для знайомства та щирого кохання.

Насправді, якихось строгих обмежень немає. Але все ж таки, нерідко дівчата воліють не спокушати долю, і не порушувати прикмети, що склалися. Щоб не злякати особисте подружнє щастя. Тому носять кільця на решті всіх пальців, крім безіменного на правій руці.

Наші далекі пращури обмінювалися символічними кільцями, сплетеними з тростини чи пеньки. Потім ця традиція трансформувалася, удосконалилася та благословилася християнською церквою. Саме тому носити обручку незаміжній дівчині до весілля вкрай не рекомендується.