Що означає Тилове місто?

Тилове (до 1948 року Хайто; укр. Тілове, кримськотат. Hayto, Хайто) — село в Балаклавському районі міста федерального значення Севастополя, входить до Орлинівський муніципальний округ (відповідно до адміністративно-територіального поділу України — Орлинівської сільради Севастопольської міськради).

|| Що знаходиться в тилу (у 2 та 3 знач.). Тиловий шпиталь. Практичний Кочубей почав налагоджувати тилове господарство фронту. Первенців, Кочубей.

Тил — термін у військовій справі, який може означати такі поняття: вся територія держави, яка бере участь у війні, разом з її населенням та економічними ресурсами; засоби та сили, що виконують тилове та технічне забезпечення збройних сил у мирний та воєнний час (Тил збройних сил).