» » 27 вересня - нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників»

Автор: Press-Centre від 27-09-2011, 08:14
27 вересня - нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників»Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.
Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация

Ласкаво просимо на наш сайт