Як дізнатися, чи була депортація до Польщі: корисні поради та інструкції

Щороку тисячі людей подорожують чи працюють у Польщі, але, незважаючи на це, іноді виникають ситуації, коли громадянину може бути заборонено в'їзд чи перебування у країні. Один із таких випадків – депортація. Але як дізнатися, чи є на вас заборона?

Отримати інформацію про депортацію можна, звернувшись до Міжрайонного управління прикордонної служби або через посольство Польщі у вашій країні. Необхідно надати свої особисті дані у письмовій формі та вказати причину запиту. Основним джерелом інформації про депортацію є база даних прикордонної служби, де зберігається інформація про осіб, позбавлених права на в'їзд до Польщі.

Якщо ваші дані виявлені в базі даних прикордонної служби та є заборона на в'їзд до Польщі, вам будуть надані необхідні документи, що підтверджують це рішення. У такому випадку ви можете звернутися до консульського відділу, щоб отримати додаткову інформацію та дізнатися про можливі способи вирішення ситуації.

ПитанняВідповідь
1Що таке депортація?Депортація – це висилка іноземного громадянина чи особи без громадянства із країни, де вони перебувають.
2Як дізнатися чи є депортація до Польщі?Є кілька способів дізнатися про наявність депортації до Польщі:
– Звернутися до консульства чи посольства Польщі у вашій країні.
– Зв'язатися із прикордонними службами Польщі.
– Перевірити інформацію на офіційному сайті прикордонної служби Польщі.
3Які наслідки може мати депортація із Польщі?Депортація з Польщі може мати такі наслідки:
– Заборона на в'їзд до Польщі на певний термін.
– Відмова в отриманні посвідки на проживання або робочої візи у Польщі.
– Ускладнення отримання візи до інших країн Європейського Союзу.
4Чи можу я дізнатися про депортацію з Польщі анонімно?Зазвичай, щоб отримати інформацію про депортацію з Польщі, вам знадобиться надати свої персональні дані. Однак у деяких випадках можливе отримання інформації анонімно. Рекомендується звернутися до консульства чи посольства Польщі для отримання точної інформації.

Де можна дізнатися про заборону в'їзду до Польщі?

⚖️ Як дізнатися до якого числа стоїть заборона на в'їзд до Польщі? Надіслати запит до Відділу реєстру Департаменту легалізації Управління у справах іноземців, та отримати відомості про свій запис у SIS. Серед іншого будуть вказані і терміни заборони.

Скільки триває депортація із Польщі?

Зазвичай заборона передбачає термін від півроку до п'яти років. Заборона може поширюватися як на Польщу, так і на всю територію Європейського Союзу.

Як можуть депортувати із Польщі?

Депортація з Польщі: 5 найчастіших причин

• Перевищення дозволеного терміну перебування у країні
  • Неофіційне працевлаштування
  • Нелегальний перетин кордону
  • Неплатоспроможність іноземця
  • Ухилення від сплати податків

Що таке база SIS у Польщі?

Шенгенська інформаційна система для заборони в'їзду на територію Шенгенської зони (SIS) це збір реєстрів, база даних, у яких обробляються, встановлені положеннями законодавства категорії даних осіб та суб'єктів, які перебувають у розшуку та вносяться до системи державами-членами ЄС.