» » Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Автор: Press-Centre від 12-05-2011, 17:09
Засідала комісія з питань захисту прав дитиниЗаступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії Юрій Стаднічук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Під час засідання члени комісії розглянули 7 питань, серед яких питання щодо участі батьків у вихованні дітей, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання малолітньої дитини, доцільність надання дозволу на вчинення правочинів щодо дарування житлового будинку на користь малолітньої дитини.
Після детального вивчення матеріалів справ комісія винесла рішення по п’яти питанням.
Два питання були відкладені для більш детального вивчення та урахування всіх чинників щодо визначення місця проживання дитини з одним з батьків та щодо тимчасового вивезення дитини за межи України для оздоровлення та відпочинку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация
аналіз стану дтп на території чернівецької області || даї || районна адміністрація || шкільні освітні округи || 01072011 про корупцію || договір надання послуг харчування || заборгованість із заробітної плати та соціальних виплат || закон україни про внесення змін до деяких законодавчих актів про усунення надмірного державного регулювання || новий вік на пенсію || основні положення закону україни про судовий збір || порушення правил дорожнього руху фото || порядок формування та подання страхувальниками звіту серпень || підвищення посадових окладів з 01 липня || розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим на 2012 || тести охорона праці || трудовий договір між підприємцем та найманим працівником 2011 рік || харчові інфекції: || інвестиції заставнівського району || аналітичний звіт страхування || державна допомога сироті

Ласкаво просимо на наш сайт