» » Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Автор: Press-Centre від 12-05-2011, 17:09
Засідала комісія з питань захисту прав дитиниЗаступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії Юрій Стаднічук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.
Під час засідання члени комісії розглянули 7 питань, серед яких питання щодо участі батьків у вихованні дітей, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання малолітньої дитини, доцільність надання дозволу на вчинення правочинів щодо дарування житлового будинку на користь малолітньої дитини.
Після детального вивчення матеріалів справ комісія винесла рішення по п’яти питанням.
Два питання були відкладені для більш детального вивчення та урахування всіх чинників щодо визначення місця проживання дитини з одним з батьків та щодо тимчасового вивезення дитини за межи України для оздоровлення та відпочинку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Информация

Ласкаво просимо на наш сайт