» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Продовжується видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї

Автор: Press-Centre від 31-03-2011, 11:27

Продовжується видача посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'їОтримайте посвідчення
У Новоселицькому районі є 638 багатодітних сімей, в яких виховується 2174 дитини. Найбільше багатодітних родин у селах Магала, Рокитне, Рідківці, Бояни, Котелево, Черленівка, Ванчиківці та м.Новоселиця.
У середньому кількість дітей у багатодітних сім'ях - троє дітей (459 сімей), є 103 сім’ї, де виховуються четверо, 39 - п'ятеро, 19 - шестеро, 12 - семеро, і по 2 сім'ї, де є восьмеро і дев'ятеро дітей.
Найбільша багатодітна сім'я, в якій виховуються 12 неповнолітніх дітей, це у Дмитра Сергійовича та Віри Степанівни Баб'як, які мешкають у с.Рідківці.
У серпні 2010 року в районі розпочато видачу посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї, яку здійснює відділ у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Наразі за отриманням посвідчень звернулись 580 родин, котрі отримали посвідчення батьків з багатодітної сім'ї та 1220 посвідчень дитини з багато¬дітної сім'ї.
Отримання цих документів є офіційним підтвердженням статусу багатодітних та надає пільги.

Проводиться обстеження умов проживання одиноких громадян похилого віку у зв’язку із погіршенням погодних умов

Автор: Press-Centre від 21-12-2012, 16:32
Проводиться обстеження умов проживання одиноких  громадян похилого віку у зв’язку із погіршенням погодних умовПерший заступник голови райдержадміністрації Георгій Парпауц провів засідання комісії з питань прийняття на обслуговування громадян в територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Директор центру Раїса Діц проінформувала членів комісії, що у зв’язку із погіршенням погодних умов щоденно 49 соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідують 460 підопічних, розчищають сніг, доставляють продукти харчування.

Проведено обстеження умов проживання дітей в прийомних сім’ях

Автор: Press-Centre від 13-05-2011, 15:21

Проведено обстеження умов проживання дітей в прийомних сім’яхНа виконання доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 31.03.2011 р. № 70-Г «Про проведення обстеження умов функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу», з метою запобігання та недопущення жорстокого поводження з дітьми у прийомних сім’ях, було прийняте аналогічне розпорядження районної державної адміністрації та створена міжвідомча комісія, яку очолив заступник голови районної державної адміністрації Юрій Стаднічук.
Згідно затвердженого графіка виїзду міжвідомчої комісії з 28.04.11 р. по 11.05.11 р. проводилось обстеження умов проживання дітей в прийомних сім’ях. Таких в районі п’ять.

Михайло Папієв: статус багатодітної сім’ї має стати престижним

Автор: Press-Centre від 11-05-2012, 11:34

Михайло Папієв: статус багатодітної сім’ї має стати престижнимПро це вчора, 10 травня, у своєму виступі під час урочистостей з нагоди святкування Дня матері, що відбулися в обласному центрі естетичного виховання молоді «Юність Буковини», сказав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв. Зокрема він зазначив, що в краї 9300 багатодітних сімей, в яких виховується 31 тисяча дітей. А торік Буковина вперше вийшла зі списку вимираючих регіонів України.

В районі завершився Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Автор: Press-Centre від 19-09-2012, 11:45

В районі завершився Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»Традиційно на початку кожного навчального року у всіх навчальних закладах району проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою запобігання негативним проявам у дитячому середовищі, виявлення неповнолітніх, які не приступили до занять, обстеження умов проживання дітей в неблагополучних сім’ях, надання їм адресної допомоги.
Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з іншими структурними підрозділами, виконавчими органами міської та сільських рад було проаналізовано умови проживання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. 10 дітям надано адресну допомогу у підготовці до нового навчального року.

В районі проводиться обстеження споруд протирадіаційного укриття

Автор: Press-Centre від 22-03-2011, 15:57

 В районі проводиться обстеження споруд протирадіаційного укриттяРайонна комісія з інвентаризації споруд цивільного захисту на чолі із заступником голови райдержадміністрації Едуардом Топалою розпочала роботу з обстеження споруд протирадіаційного укриття.
Перевірка триватиме з 21 по 25 березня 2011 року.

До Дня родини голова райдержадміністрації Георгій Нікітович відвідав КУ «Новоселицька центральна районна лікарня»

Автор: Press-Centre від 9-07-2013, 10:20
До Дня родини голова райдержадміністрації Георгій Нікітович відвідав КУ «Новоселицька центральна районна лікарня»До Дня родини голова районної державної адміністрації Георгій Нікітович та голова районної ради Деомид Шова відвідали Комунальну установу «Новоселицька центральна районна лікарня».
Зокрема, очільники району побували у дитячої консультації, де ознайомилися умовами для лікування пацієнтів, поспілкувалися з лікарями та й матерями, також ознайомилися із ходом робіт з добудови пологового будинку.

Продовжується видача посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімей

Автор: Press-Centre від 20-10-2011, 13:08
Продовжується видача посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімейЗ метою посилення соціального захисту багатодітних сімей, поліпшення їх державної підтримки, створення більш сприятливих умов для виховання дітей в таких сім’ях з 1 січня 2010 року вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» №13-43-VІ від 19 травня 2009 року. Даним документом передбачено ряд пільг для багатодітних родин. Відділом у справах молоді та спорту Новоселицької РДА продовжується видача посвідчень для батьків та дітей з багатодітних сімей.

Проведено обстеження технічного стану гідротехнічних споруд ставка в с. Мамалига

Автор: Press-Centre від 27-04-2011, 16:25

Проведено обстеження технічного стану гідротехнічних споруд ставка в с. МамалигаЗаступник голови райдержадміністрації Едуард Топала, працівники Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів, Сторожинецького міжрайонного управління водного господарства, відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації здійснили виїзд в с.Мамалига.
Проведено обстеження технічного стану гідротехнічних споруд ставка. За результатами перевірки складено відповідний акт.

У Новоселиці привітали родини «афганців» зі святом Миколая (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Press-Centre від 18-12-2013, 17:41
У Новоселиці привітали родини «афганців» зі святом Миколая (ФОТОРЕПОРТАЖ)У малому залі районного будинку культури Новоселиці вшанували учасників бойових дій в Афганістані та їх родини з нагоди Дня Святого Миколая та новорічних свят. Як годиться, спочатку на сцену вийшов Святий Миколай з янголами та привітав усіх присутніх із святом.
Афганістан – це не просто географічна точка, це та велична правда історії, яка ціною численних втрат та вічною пам'яттю нагадує нам про важливу сторінку нашої історії.
Від імені органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Новоселицького району слово для привітання взяв перший заступник голови райдержадміністрації Георгій Парпауц, підкресливши весь трагізм тієї війни, та висловивши подяку всім учасникам бойових дій за активну громадську позицію.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт