» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплати

Автор: Press-Centre від 14-06-2011, 10:30

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплатиВідповідно до п.239.1. ст.239 Податкового кодексу України збір сплачується за місцем реєстрації транспортних засобів за ставками, які діють на день сплати.
Згідно з п.239.2. ст.239 ПКУ юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають відповідному органу державної податкової служби за місцем свого знаходження та за місцем реєстрації транспортного засобу розрахунок суми збору за такі транспортні засоби за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 ПКУ.
До розрахунку обов’язково додаються копії реєстраційних документів, завірені відповідним уповноваженим державним органом України, який проводив таку реєстрацію.

Новоселицька ОДПІ повідомляє про збір за першу реєстрацію транспортного засобу

Автор: Press-Centre від 24-04-2014, 09:48

Новоселицька ОДПІ повідомляє про збір за першу реєстрацію транспортного засобуЗаконом від 27.03.2014 №1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до ст. 234 «Збір за першу реєстрацію транспортного засобу», які набрали чинності з 01.04.2014 року.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНУ РАХУНКІВ

Автор: Press-Centre від 28-12-2012, 17:48

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНУ РАХУНКІВ Закон передбачає удосконалення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та змінює пропорції розподілу єдиного внеску, що дасть можливість зменшити кількість платіжних документів, які формуються для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Пенсійний інформує, що з 1 квітня необхідно сплачувати 0,5 – відсотковий збір на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти

Автор: Press-Centre від 12-05-2014, 12:38

Пенсійний інформує, що з 1 квітня необхідно сплачувати 0,5 – відсотковий збір на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі іноземної валюти Законом України від 27.03.2014 № 1166 «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» внесено зміни до Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування», якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

Підстави для зупинки працівниками Державтоінспекції транспортних засобів

Автор: Press-Centre від 15-09-2011, 11:23

Підстави для зупинки працівниками Державтоінспекції транспортних засобівДо управління ДАІ МВС України продовжують надходити запитання стосовно доволі актуального питання для автовласників – підстав для зупинки працівниками ДАІ транспортних засобів.
Відповідно до положень пункту 21-1 статті 11 Закону України «Про міліцію» (зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень») виключними підставами для зупинки працівниками Державтоінспекції транспортних засобів є:

ЗБІЛЬШЕНО ШТРАФИ за порушення правил проїзду залізничних переїздів

Автор: Press-Centre від 24-07-2012, 14:50

ЗБІЛЬШЕНО ШТРАФИ  за порушення правил  проїзду залізничних  переїздівПрезидент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким посилюється відповідальність за порушення при перетині залізничних переїздів.
Закон №4950-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезення пасажирів автомобільним транспортом» вносить зміни до статті 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, крім порушення, передбаченого частиною другою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 425 грн.).

ЗВЕРНЕННЯ УДАІ УМВС України в Чернівецькій області

Автор: Press-Centre від 7-11-2011, 14:49
ЗВЕРНЕННЯ УДАІ УМВС України в Чернівецькій області
Шановні водії!

В осінньо-зимовий період значно підвищуються ризики для учасників дорожнього руху на автошляхах.
Дощ, сніг, ожеледиця погіршують зчеплення коліс з дорожнім покриттям, короткий світловий день, туман ускладнюють видимість. Все це може спричинити виникнення аварійних ситуацій і навіть скоєння дорожньо-транспортних пригод. Багатолітня водійська практика свідчить про необхідність враховувати характер і стиль водіння транспортного засобу, його технічний стан в осінньо-зимових умовах.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується до місцевих бюджетів

Автор: Press-Centre від 21-03-2014, 09:27

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується до місцевих бюджетівВідповідно до п.п. 265.1.1 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.
Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості (п.п. 265.7 1 п. 265.7 ст. 265 ПКУ).

Відбулись зміни в умовах призначення пенсії по інвалідності

Автор: Press-Centre від 15-11-2011, 11:46

Відбулись зміни в умовах призначення пенсії по інвалідностіПенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності внаслідок загального захворювання (в тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства) за наявності такого страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією:

Кабмін врегулював порядок тимчасового затримання автомобілів, які оголошені в розшук

Автор: Press-Centre від 30-01-2012, 11:19

Кабмін врегулював порядок тимчасового затримання автомобілів, які оголошені в розшукКабінет Міністрів ухвалив зміни до Порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках (постанова Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 р. № 1102). Зміни були розроблені Міністерством юстиції з метою узгодження чинного порядку із Законом України “Про виконавче провадження”.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт