» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Для батьків, чиї діти йдуть до першого класу, 1 вересня може стати вихідним днем

Автор: Press-Centre від 8-08-2011, 16:35

Для батьків, чиї діти йдуть до першого класу, 1 вересня може стати вихідним днемВраховуючи загальні засади державної політики України стосовно сімей, які виховують дітей, та прагнучи забезпечити повноту реалізації батьками своїх функцій щодо підготовки і готовності дітей до навчання в школі, їх адаптації до нових умов, та діючи як соціальні партнери в рамках Закону України “Про соціальний діалог” і регіональної угоди на 2011-2012 роки, тристороння соціально-економічна рада у складі представників обласної державної адміністрації, обласної ради профспілок та Федерації роботодавців Чернівецької області вирішила рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та підпорядкування, спільно з виборними органами первинних профспілкових організацій розглянути можливість закріплення в колективних договорах положення щодо обов’язковості надання батькам першокласників 1 вересня у День знань вихідного дня (зі збереженням або без збереження середнього денного заробітку).

Сьогодні - Міжнародний день логопеда

Автор: Press-Centre від 14-11-2011, 09:41
Сьогодні - Міжнародний день логопедаПрофесійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада. Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови - це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовлення; її відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. На жаль, багато хто про це недостатньо обізнані і недооцінюють важливість своєчасної логопедичної допомоги. Рання діагностика мовленнєвих відхилень є запорукою успішних логопедичних занять.

14 листопада - Міжнародний день логопеда

Автор: Press-Centre від 14-11-2013, 08:41

14 листопада - Міжнародний день логопедаПрофесійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада. Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови - це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовлення; її відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. На жаль, багато хто про це недостатньо обізнані і недооцінюють важливість своєчасної логопедичної допомоги. Рання діагностика мовленнєвих відхилень є запорукою успішних логопедичних занять.

В закладах освіти району провели Тиждень інклюзивного навчання

Автор: Press-Centre від 28-12-2012, 11:44

В закладах освіти району провели Тиждень інклюзивного навчанняВ рамках просвітницької роботи по запровадженню інклюзивного навчання в Динівецькому, Строїнецькому НВК, Зеленогайській та Рідківській ЗОШ пройшов тиждень інклюзивної освіти. Метою тижня було показати спільну роботу вчителя, асистента вчителя, психолога, соціального педагога щодо створення умов для повноцінного навчання та розвитку дітей з особливими потребами, виховання у дітей толерантності та взаєморозуміння; ознайомити всіх учасників навчально-виховного процесу з завданнями інклюзивного навчання.

Георгій Галиць нагадав, що до 1 вересня усі навчальні заклади Буковини на 100% мають бути готовими до нового навчального року

Автор: Press-Centre від 27-08-2013, 10:32

Георгій Галиць нагадав, що до 1 вересня усі навчальні заклади Буковини на 100% мають бути готовими до нового навчального рокуПерший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 27 серпня, на апаратній нараді доручив департаменту освіти і науки, молоді і спорту остаточно перевірити стан готовності усіх навчальних закладів Буковини до нового навчального року. «Ми повинні приділити особливу увагу реалізації в області завдань та доручень Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року, зокрема організації виконання надзвичайно важливої соціальної ініціативи Глави держави «Діти – майбутнє України», - сказав Георгій Галиць. – 1 вересня усі школярі регіону, у тому числі з особливими потребами, незалежно від того, у якій школі вони здобувають освіту – міській чи сільській – повинні розпочати навчання в оновлених класних кімнатах, відремонтованих приміщеннях, у належних побутових умовах, а, отже, з хорошим настроєм. Саме це завдання сьогодні є першочерговим і для крайової влади, і для закладів освіти всіх рівнів, і для органів місцевого самоврядування».

Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти району

Автор: Press-Centre від 11-07-2011, 12:06
Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти районуНа виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.10.2010 № 289-р «Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти району» відділ освіти райдержадміністрації інформує, що здобуття учнівською молоддю правових знань під час урочної роботи забезпечується завдяки вивченню обов’язкових та допоміжних правознавчих курсів і спецкурсів. Залученню до участі в олімпіадах, правознавчих конкурсах, проведенню тижнів правознавства, зустрічей з працівниками правоохоронних органів, днів правових знань, участі школярів у диспутах, дискусіях.

На Буковині за останні кілька років на 15 збільшилась кількість дошкільних навчальних закладів

Автор: Press-Centre від 23-09-2013, 17:16
На Буковині за останні кілька років на 15 збільшилась кількість дошкільних навчальних закладів
Про забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України йшлося сьогодні, 23 вересня, на селекторній прес-конференції заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Любов Тарангул.

За її словами, кожна буковинська дитина має мати доступ до дошкільної освіти. Це сприятиме соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, а також надасть батькам можливість працювати.

Як вона зазначила, дошкільна освіта області за останні роки характеризується стабільним зростанням - на 15 зросла кількість дошкільних навчальних закладів у порівнянні з 2010 роком. Щороку вводиться в експлуатацію по 4 дошкільні установи.

Новоселицький район: Перевірено стан готовності тваринницьких ферм до зими

Автор: Press-Centre від 9-12-2011, 16:49

Новоселицький район: Перевірено стан готовності тваринницьких ферм до зимиЗ метою перевірки стану готовності господарств до зимівлі худоби, забезпеченості кормами для тварин перший заступник голови райдержадміністрації Георгій Парпауц, працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, районного управління ветеринарної медицини здійснили об’їзд тваринницьких ферм сільськогосподарських підприємств району: ТОВ «Агрофірма імені Суворова», АПОП «Аврора», ДП Рокитне СТОВ «Авангард», ФГ «Нива АВК», ФГ «Дружба народів».
Георгій Парпауц звернув особливу увагу питанню дотримання санітарно-ветеринарних правил та вимог по утриманню свиней щодо недопущення захворюваності на африканську чуму.

На контролі органів влади оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул

Автор: Press-Centre від 17-07-2012, 17:40

На контролі органів влади оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікулВ районі триває організація та проведення якісного та змістовного оздоровлення дітей.
На сьогодні свою роботу завершили пришкільні табори з денним перебуванням. Відпочинком тут охоплено 4 тисячі дітей (учні 1-4 класів та дітей пільгових категорій). Табори працювали в 35 загальноосвітніх школах та на базі двох позашкільних установ: Будинку дитячої творчості та Дитячо-юнацькій спортивній школі.
Не залишилась поза увагою і робота табору праці і відпочинку, який працював на базі Чорнівського навчально-виховного комплексу. В таборі оздоровлено 30 дітей, складена угода про співпрацю табору з Чорнівським лісництвом.

Віталій Володимирович Балта здійснив робочий виїзд у село Ванчиківці

Автор: Press-Centre від 28-10-2014, 16:28
Віталій Володимирович Балта здійснив робочий виїзд у село ВанчиківціСьогодні, голова райдержадміністрації Віталій Володимирович Балта відвідав з робочою поїздкою село Ванчиківці.
У населеному пункті керівник виконавчої влади району зустрівся з сільським головою Мар’яном Каланча щодо важливих питань життєдіяльності сільської громади з числа якості електропостачання, функціонування закладів освіти і охорони здоров’я, стану доріг, а також готовності села до зимового періоду.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт