» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 13 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Податковий календар на 16-31 травня 2011 року

Автор: Press-Centre від 18-05-2011, 13:51

Податковий календар на 16-31 травня 2011 рокуНадаємо податковий календар на 16-31 травня 2011 року

Календар турніру Євро - 2012 та список телевізійних трансляцій

Автор: Press-Centre від 8-06-2012, 11:40

Календар турніру Євро - 2012 та список телевізійних трансляційНа території України офіційними трансляторами європейської першості виступають "Перший національний", ТРК "Україна" ТК "Футбол".
ТК "Футбол" покаже всі матчі турніру, "Перший" та "Україна" - по 16 матчів. Фінал транслюватимуть усі три телеканали. Пропонуємо вашій увазі повний календар турніру й список телевізійних трансляцій.

Податковий календар на квітень 2012 року

Автор: Press-Centre від 28-03-2012, 09:55

Податковий календар на квітень 2012 року13/04/2012
закінчується термін сплати
збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за травень;
закінчується термін подання
звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за березень (форма № ЗВР-1); довідки про використані розрахункові книжки

Привітання голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва та заступника голови обласної ради Валентина Маніліча з нагоди 20-ї річниці незалежності України

Автор: Press-Centre від 23-08-2011, 16:30
Привітання голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва та заступника голови обласної ради Валентина Маніліча з нагоди 20-ї річниці незалежності УкраїниДорогі буковинці!
Від щирого серця вітаємо вас з Днем незалежності України! Цьогоріч календар новітньої української історії відраховує вже 20-ту річницю незалежності нашої держави. Безумовно, ці роки стали для всіх нас випробовуванням на зрілість та стійкість, на терпіння та толерантність. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати нові державні інститути та стандарти життя. Однак ми не сумніваємося в тому, що у нас досить досвіду, працездатності та бажання побудувати таку державу, про яку мріяло не одне покоління українців, якою пишатимуться наші нащадки.

Стрітення Господнє

Автор: Press-Centre від 15-02-2013, 08:26

Стрітення ГосподнєЦе свято входить своєї датою в християнський календар, як один з найзначніших пам’ятних днів, які відзначаються усім християнським співтовариством протягом майже двох тисячоліть і стоїть в одному ряду з такими важливими подіями, як Різдво Христове, Хрещення Господнє, Великдень і т. д.
Подія, яка відзначається 15-го лютого, на 40-ий день після того, як Христос був народжений в наш світ Дівою Марією більше двох тисячоліть тому, нерозривно пов’язана з непорушними традиціями іудейського народу і знаходиться в частині закону, який передав їм Сам Бог.

Сьогодні - Преображення Господнє

Автор: Press-Centre від 19-08-2011, 08:31
Сьогодні - Преображення ГосподнєСьогодні християни відзначають Преображення Господнє, яке в народі називають Яблучний Спас. Цього дня за традицією в церквах освячують яблука та мед. Пасічники освячують вулики перед настанням холодів, щоб бджоли добре перезимували.
Свято Преображення відзначається Східною Церквою з IV століття. У календар Західної Церкви воно було введене папою Калікстом III у 1457 році. В традиції Вірменської Церкви свято Преображення включено у великодній цикл, є рухливим і відзначається в сьому неділю після П’ятидесятниці.

В Україні вступив в дію новий порядок проведення профілактичних щеплень

Автор: Press-Centre від 7-11-2011, 11:22

В Україні вступив в дію новий порядок проведення профілактичних щепленьВ Україні вступив у дію новий порядок проведення профілактичних щеплень. Він значно удосконалює попередній і є більш наближеним до європейських стандартів. Дотримання даного порядку забезпечить епідемічне благополуччя населення та попередження інфекцій, керованих вакцинацією, на території України.
Новий порядок проведення щеплень затверджений наказом МОЗ України від 16.09.2011 № 595 " Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 10.10.2011 за № 1159/19897.

Новий сайт ДПС - доброзичливий до користувача

Автор: Press-Centre від 28-03-2012, 16:48

Новий сайт ДПС - доброзичливий до користувачаРозпочав роботу оновлений офіційний сайт Державної податкової служби України (www.sts.gov.ua ).
Структуру веб-сторінки змінено з огляду на зручність користування сайтом для відвідувачів.
Зокрема, вся наявна інформація розподілена за категоріями платників, яким можуть знадобитися норми законів, бланки документів, безкоштовний софт для формування звітності в електронному вигляді тощо. Ці відомості представлено у розділах «Фізичним особам», «Юридичним особам», «Самозайнятим особам».

До уваги учнів, батьків, вчителів!

Автор: Press-Centre від 23-01-2012, 11:52
До уваги учнів, батьків, вчителів!Надаємо інформацію щодо закінчення 2011/2012 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.
Звертаємо увагу, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. №686-р внесені відповідні зміни до структури навчального року, навчальна практика та навчальні екскурсії для учнів 1-8-х та 10-х класів проводяться протягом навчального року.

Православні християни України святкують Вербну неділю, католики й протестанти - Великдень

Автор: Press-Centre від 8-04-2012, 12:24

Православні християни України святкують Вербну неділю, католики й протестанти - ВеликденьВеликі релігійні свята відзначають у неділю християни України: представники східного обряду - Вербну неділю, західного - Христове Воскресіння.
Свято Вербної неділі за релігійними канонами пов'язують зі входом Господнім до Єрусалима, коли Христос верхи на віслюкові в'їхав до міста. Жителі Єрусалима вийшли Йому назустріч та стали застилати дорогу пальмовими гілками й власним одягом.
За Євангелієм, люди вшановували Христа й вітали Його вигуками "Осанна!", які означали вітання царя. День Входу Господнього в Єрусалим відзначається за тиждень до Великодня й вважається символом майбутнього воцаріння Бога.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт