» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Обговорено проблеми неповнолітніх

Автор: Press-Centre від 24-02-2012, 09:24
Обговорено проблеми неповнолітніхПід головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Стаднічука відбулося засідання координаційної ради у справах неповнолітніх та з питань охорони дитинства.
Члени ради ознайомились із станом попередження скоєння правопорушень та злочинів серед дітей, проведення роботи та надання допомоги у працевлаштуванні неповнолітнім.
Обговорено заходи служби у справах дітей з попередження правопорушень та злочинів, по попередженню наркоманії, алкоголізму та СНІДу серед дітей у 2012 році.

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Стаднічук провів засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Автор: Press-Centre від 29-03-2012, 14:39

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Стаднічук провів засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населенняЗаслуховувалося питання щодо стану та подолання підліткової злочинності в районі. Так, за 3 місяці цього року неповнолітніми скоєно 6 злочинів, складено 17 адміністративних протоколів, за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей було складено 1 адмінпротокол, за продаж неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів було притягнуто до відповідальності 1 особу. З метою попередження підліткової злочинності розроблено спільні заходи, також здійснюються виїзди в загальноосвітні заклади інформаційних груп, проводяться індивідуальні бесіди з дітьми, схильними до правопорушень та ін.

В Новоселицьком районі систематично проводяться профілактичні заходи по запобіганню бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та попередженню нещасних випадків серед неповнолітніх

Автор: Press-Centre від 7-11-2011, 16:08

В Новоселицьком районі систематично проводяться профілактичні заходи по запобіганню бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та попередженню нещасних випадків серед неповнолітніхПротягом жовтня 2011 року служба у справах дітей Новоселицької районної державної адміністрації спільно з правоохоронними органами Новоселицького району провели ряд профілактичних заходів по запобіганню бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та попередженню нещасних випадків серед неповнолітніх.
Про це проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Михайлова на нараді з питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх, яку провів заступник голови райдержадміністрації Юрій Стаднічук.

Нарада при голові РДА

Автор: Press-Centre від 19-09-2011, 16:16

Нарада при голові РДАГолова райдержадміністрації Георгій Нікітович провів нараду із заступниками голови райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій і служб району, на якій обговорено: стан підготовки до опалювального сезону в районі, хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 09.03.2011 року №54-р «Про затвердження рішення колегії райдержадміністрації від 03.03.2011 року «Про стан злочинності і правопорушень в районі за 2010 рік та основні завдання щодо їх попередження на 2011 рік».

Посилено профілактичні заходи з попередження ГРВІ та грипу

Автор: Press-Centre від 1-10-2012, 18:45

Посилено профілактичні заходи з попередження ГРВІ та грипуСьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Стаднічука відбулося засідання районної надзвичайної протиепідемічної комісії.
Обговорено заходи щодо профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань, в тому числі грипу, в епідсезон 2012-2013 років.
Завідуючий епідвідділом райСЕС Віталій Бевза доповів про епідемічну ситуацію з грипу та ГРВІ в районі. В районі зареєстровано 2555 випадків гострих респіраторних захворювань, за аналогічний період – 2612, тобто відмічається зниження на 57 випадків. З метою попередження епідемічних ускладнень з грипу та ГРВІ визначено групи медичного та епідемічного ризику з наступним проведенням щеплень від грипу. Затверджено план лікувально-профілактичних заходів, фахівцями санітарно-епідеміологічної служби здійснюється щотижневий систематичний епідеміологічний аналіз захворюваності на ГРВІ, проводиться роз’яснювальна робота про переваги імунопрофілактики грипу.

Стан взаємодії районної державної адміністрації з Новоселицьким РВ УМВС України в Чернівецькій області у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян

Автор: Press-Centre від 16-08-2013, 11:38
Стан взаємодії районної державної адміністрації з Новоселицьким  РВ УМВС України в Чернівецькій області у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян
Обговорено під час засідання колегії райдержадміністрації.
За інформацією першого заступника начальника РВ УМВС України в Чернівецькій області Романа Василіва найбільш актуальні питання з профілактики правопорушень, боротьби з корупцією та злочинністю розглядались на нарадах при голові районної адміністрації за участю представників правоохоронних органів.
У взаємодії з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації напередодні літніх канікул проводилися спільні-рейди з перевірки дискотек, комп’ютерних клубів, за місцем проживання неповнолітніх, що перебувають на обліку у Новоселицькому РВ УМВС. Неодноразово проводилися бесіди з учнями на тему профілактики злочинності під час відпочинку в таборах.

На Новоселиччині проводяться заходи щодо профілактики кору і малярії

Автор: Press-Centre від 20-12-2011, 16:31

На Новоселиччині проводяться заходи щодо профілактики кору і малярії  Заступник голови райдержадміністрації Юрій Стаднічук провів позапланове засідання районної надзвичайної протиепідемічної комісії.
Секретар комісії Віталій Бевза доповів про епідемічну ситуацію з кору, здійснення протиепідемічних та профілактичних заходів на території Новоселицького району та попередження випадків захворюваності на малярію серед населення.
Обговорення питання епідемічної ситуації щодо кору пов’язане із зростанням захворюваності у західних регіонах України. На території району протягом 2010-2011 років випадків захворювання на кір не зареєстровано.
Щодо ситуації з малярією, то протягом останніх років на території району збільшилася кількість водних об’єктів, де зросла анофелогенна площа. На 22 водойми видані паспорти, відібрані проби для лабораторних досліджень.

Засідала районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення

Автор: Press-Centre від 1-12-2014, 07:53
Засідала районна рада з питань безпечної життєдіяльності населенняВ п’ятницю, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації, голови районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Алли Олексіївни Данілової відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
Під час засідання, членами комісії обговорено питання про стан промислової безпеки, охорони праці та профілактики виробничого травматизму в районі, про виконання плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Новоселицькому районі на 2014 рік, про протипожежний стан об’єктів зимового відпочинку на території району та попередження травматизму і загибелі людей у зимовий період. Було розглянуто також, питання щодо роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення в 2014 році та затвердження плану роботи на 2015 рік.

Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти району

Автор: Press-Centre від 11-07-2011, 12:06
Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти районуНа виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 06.10.2010 № 289-р «Про проведення правовиховної роботи в закладах освіти району» відділ освіти райдержадміністрації інформує, що здобуття учнівською молоддю правових знань під час урочної роботи забезпечується завдяки вивченню обов’язкових та допоміжних правознавчих курсів і спецкурсів. Залученню до участі в олімпіадах, правознавчих конкурсах, проведенню тижнів правознавства, зустрічей з працівниками правоохоронних органів, днів правових знань, участі школярів у диспутах, дискусіях.

Стан промислової безпеки, охорони праці та профілактики виробничого травматизму в районі обговорено на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Автор: Press-Centre від 17-05-2013, 14:29

Стан промислової безпеки, охорони праці та профілактики виробничого травматизму в районі обговорено на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населенняПід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Георгія Парпауца відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
На засіданні обговорювалося питання про протипожежний стан об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Було акцентовано увагу на заходах з попередження пожеж на об’єктах оздоровлення дітей району. Зокрема, управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доручено розробити та затвердити плани заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей.
Назад Вперед
Вгору
про засади запобігання та протидії корупції від 1 липня 2011 || виконання регіональних програм в чернівецькій області || виплата одноразової допомоги матерям героїням 2011 рік м чернівці || володимир багрій || декоративно прикладне мистецтво і його види || дитячі вірш про місто || дп рокитне тов авангард || екологічна статистика чернівців || конспект урокуувага діти на дорозі || оформлення сцени фото || пенсії за новим законом || порядок сплати єдиного внеску підприємцями || правове регулювання діяльності органів державної виконавчої служби в україні || привітання з нагоди отримання посади || про тарифи на житлово комунальні послуги для населення || сценарій до 67 річниці визволення україни від німецьких загарбників || увага дiти на дорозi || урок у 4 класі увага діти на дорозі || чи змінено вислугу педагогам при виході на пенсію || звіт про проведення всеукраїнського конкурсу шкільна бібліотека
 

Ласкаво просимо на наш сайт