» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Подаруй бібліотеці книгу

Автор: Press-Centre від 24-05-2011, 08:41
Подаруй бібліотеці книгуСьогодні в Новоселиці та населених пунктах району проводитиметься районна благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу» – з нагоди відзначення Дня слов’янської писемності і культури. Мета акції – поповнення фондів бібліотек новими книгами.
Запрошуємо усіх небайдужих шанувальників книги долучитися до цієї акції і подарувати бібліотечним установам району художню та дитячу літературу, навчальні посібники, довідники, словники та інше.

Інформація про надання платних послуг бібліотеками Новоселицької ЦБС за І кв.2011р.

Автор: Press-Centre від 19-04-2011, 10:25
Інформація про надання платних послуг бібліотеками Новоселицької ЦБС за І кв.2011р.Платні послуги здійснюються бібліотеками відповідно до наказу Міністерства культури і мистецтв, Міністерства фінансів, Міністерства економіки України від 21.12.1999р. №732/306/152 «Про порядок надання послуг населенню закладами культури і мистецтв», постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 1997р. №574 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній комунальній формі власності» та наказом по Новоселицькій ЦБС.
Платні бібліотечні послуги введені з метою удосконалення бібліотечного обслуговування користувачів. Для виконання платних послуг бібліотеки використовують свої фонди та наявну техніку.
На даний час у відділі використання єдиного фонду ЦРБ діє платний відділ який нараховує 3025 екземплярів, фонд цього відділу повністю комплектується за рахунок коштів від надання платних послуг.

У дитячій районній бібліотеці пройшов тиждень дитячої книги

Автор: Press-Centre від 15-04-2011, 12:50

У дитячій районній бібліотеці пройшов тиждень дитячої книгиЗ 4 по 8 квітня у дитячій районній бібліотеці пройшов тиждень дитячої книги.
Всеукраїнський тиждень дитячого читання має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Л.Кассилем під назвою «Книжкові іменини», він і досі залишається святом дитини і книги.
За словами Ніни Яворської, заступник директора центральної бібліотечної системи по роботі з дітьми, його присвятили різним жанрам літератури для дітей: художній і науково-популярній літературі, періодиці і довідковим виданням.

У районній бібліотеці відбулося заняття обласного «Ділового клубу методистів»

Автор: Press-Centre від 28-10-2011, 10:33

У районній бібліотеці відбулося заняття обласного «Ділового клубу методистів»26 жовтня у районній бібліотеці відбулося заняття обласного «Ділового клубу методистів» за темою: «Моделі професійного навчання фахівців ЦБС в умовах впровадження сучасних інформаційних технологій та послуг».
В семінарі взяли участь начальник відділу культури і туризму В.В. Скоробогач, заступник директора ЧОУНБ ім. М. Івасюка М.М. Довгань, зав.відділом НМРІБС ЧОУНБ ім. М. Івасюка Т.В. Макарейчук та зав. методичними відділами бібліотек всіх районів Чернівецької області.

Голова райдержадміністрації Георгій Нікітович відвідав «День відкритих дверей» у бібліотеці-філії с.Бояни

Автор: Press-Centre від 10-04-2013, 16:16
Голова райдержадміністрації Георгій Нікітович відвідав «День відкритих дверей» у бібліотеці-філії с.БояниУ бібліотеці-філії с.Бояни відбувся «День відритих дверей», у рамках якого було відкрито нове приміщення книгозбірні.
Раніше бібліотека знаходилася на першому поверсі районного будинку культури, а для того, щоб читачі мали змогу працювати в кращих і зручніших умовах було проведено ремонт приміщення на другому поверсі.
На святі побували голова райдержадміністрації Георгій Нікітович, заступник голови районної ради Василь Горбатюк, начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Валентин Скоробагач.

На Буковині відбувся перший обласний форум бібліотечних працівників «Майбутнє починається у сучасній бібліотеці»

Автор: Press-Centre від 27-09-2012, 17:03

На Буковині відбувся перший обласний форум бібліотечних працівників «Майбутнє починається у сучасній бібліотеці»Сьогодні, 27 вересня, в обласній філармонії з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек відбувся перший обласний форум бібліотечних працівників «Майбутнє починається у сучасній бібліотеці». «Бібліотеки Буковини завжди були провідними закладами у створенні інформаційного та культурного простору регіону, виконували важливі соціальні та комунікативні функції, – відзначив, звертаючись до учасників форуму, заступник голови облдержадміністрації Віталій Темерівський. – І нинішній форум є свідченням зростання ролі публічних бібліотек в інформаційному просторі держави, розвитку суспільства та територіальних громад».

Бібліотекам подарували книги

Автор: Press-Centre від 31-05-2011, 09:22

Бібліотекам подарували книги В районі розгорнулась акція «Подаруй бібліотеці книгу». За словами завідуючої районної центральної бібліотеки Людмили Мельничук та начальника відділу культури РДА Валентина Скоробогача, такі акції організовуються з метою збагачення фондів бібліотек, адже у кожного вдома може знайтись книга, яку вже ніхто не читає, тим часом, як у бібліотеці її немає.

Дещо про адміністративні послуги

Автор: Press-Centre від 3-01-2013, 15:13

Дещо про адміністративні послуги7 жовтня 2012 року набув чинності Закон України «Про адміністративні послуги» від 6 вересня 2012 року N 5203-VI, який визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.
Закон визначає, що адміністративна послуга - це результат здійснення владних повноважень суб'єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов'язків такої особи відповідно до закону.
Суб'єктами надання адміністративних послуг визнано органи виконавчої влади, інші державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

Уряд знизив тарифи на комунальні послуги для релігійних організацій

Автор: Press-Centre від 14-12-2011, 10:10

Уряд знизив тарифи на комунальні послуги для релігійних організаційЗ 1 грудня 2011 р. вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 р. № 1199 щодо зниження тарифів на комунальні послуги для потреб релігійних організацій до рівня тарифів, встановлених для населення.
Зокрема, йдеться про тарифи на теплову енергію, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення, та ціни на природний газ, що використовується для виробництва та надання послуг з опалення і постачання гарячої води.

У центральній районній бібліотеці відбулася церемонія урочистого відкриття сучасного інтернет-центру у рамках програми «Бібіломіст»

Автор: Press-Centre від 30-09-2011, 11:48

У центральній районній бібліотеці відбулася церемонія урочистого відкриття сучасного інтернет-центру у рамках програми «Бібіломіст»Символічно, що відкриття співпало у часі з Всеукраїнським Днем бібліотек.
Святкова подія розпочалася урочистим перерізанням стрічки.
Стрічку перерізали голова райдержадміністрації Георгій Нікітович, голова районної ради Деомид Шова, головний менеджер програми «Бібліоміст» в Україні пані Меган, директор центральної районної бібліотеки Людмила Мельничук.
Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Георгій Нікітович зазначив, що програма «Бібліоміст» - важлива соціальна ініціатива, яка надає можливість читачам бібліотек скористатися сучасними інформаційними технологіями і запевнив, що районна влада сприятиме процесу подальшої інформатизації бібліотек.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт