» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Сто країн, шість континентів, тисячі кілометрів…

Автор: Press-Centre від 12-06-2013, 17:11
Сто країн, шість континентів, тисячі кілометрів…
Це - своєрідне гасло Всесвітнього бігу заради гармонії, який в цьому році після кількарічної перерви повернувся на Буковину. Стартувала команда бігунів в Івано-Франківська, спортивний шлях пролягає через Івано-Франківську, Чернівецьку, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Сумську та Чернігівську області, аж до кордону з Росією і Білоруссю. Там українці фінішуватимуть в рамках 45-го Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013», зустрічаючи російську команду, що стартувала з Москви, та проводжаючи білоруських «спортсменів», які нестимуть палаючий факел до Мінська.
Нести факел дружби, толерантності та гармонійного співіснування народів у світі може кожен, хто побажає. Як запевняють організатори естафети, будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або навіть кілька кроків маршрутом естафети. Або ж просто потримати його в руках обов’язково з думкою про мир. Наша команда бігунів, можна сказати, була всеукраїнською. Пропагувати здоровий спосіб життя і пропонувати добру волю українцям виявили бажання «спортсмени» зі Львова, Одеської та Київської областей, Маріуполя, Донецька, Макеєвки, Чернівців та інших міст України.

Укрзалізниця призначила 20 додаткових поїздів на новорічні та різдвяні свята

Автор: Press-Centre від 7-12-2011, 12:54

Укрзалізниця призначила 20 додаткових поїздів на новорічні та різдвяні святаЗалізничники призначили 20 додаткових поїздів для забезпечення пікових перевезень пасажирів під час новорічних і зимових свят. Станом на 5 грудня 2011 року залізниці України призначили 20 додаткових поїзда: 6 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 5 — Придніпровська; 4 — Південна, по 2 — Одеська і Донецька та 1 — Львівська.

Новоселицька ОДПІ: Скільки готівки взяти у закордонну подорож?

Автор: Press-Centre від 19-06-2014, 09:05
Новоселицька ОДПІ: Скільки готівки взяти у закордонну подорож?Подорожуючі за кордон мають право не декларувати готівку, якщо сума не перевищує 10 тис. євро чи еквівалент цієї суми в іншій валюті. Якщо громадянин бажає взяти з собою більше грошей, він зобов’язаний письмово задекларувати суму повністю. Крім цього, йому необхідно підтвердити зняття готівки з рахунків у банках або інших фінансових установах, виключно на ту суму, що перевищує 10 тис євро. Строк дії таких документів – 30 календарних днів з дня видачі.

Сьогодні - День залізничника України

Автор: Press-Centre від 4-11-2011, 08:14

Сьогодні - День залізничника України4 листопада працівники залізничного транспорту України відзначають своє професійне свято. Днем залізничника ця дата стала за ініціативою Львівської залізниці. Виявляється, саме 4 листопада 1861 року, ще за часів Австро-Угорської імперії, на територію сучасної України - до Львова - прибув перший потяг, який називався «Ярославом». У нинішньому розумінні «Ярослав» був поїздом міжнародного сполучення. Він з’єднував Відень, Краків, Перемишль і Львів. День залізничника встановлений Указом № 257/93 Президента України від 15.07.1993.

Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди включення будівлі колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО

Автор: Press-Centre від 1-07-2011, 10:27

Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди включення будівлі колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКОВід імені членів Уряду та від себе особисто сердечно вітаю Вас з включенням центрального корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Архітектурний шедевр академіка Йозефа Главки разом з Києво-Печерською лаврою, Софійським собором, історичним центром м. Львова, Дугою Струве та буковими пралісами Карпат визнано надбаннями усього людства.

Звернення Президента з нагоди початку Євро-2012

Автор: Press-Centre від 8-06-2012, 16:15
Звернення Президента з нагоди початку Євро-2012
Шановні співвітчизники!

Лічені години лишилися до початку в Україні та Польщі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.
Через три тижні Київ прийматиме фінал турніру. Це - історична подія для нашої держави.
П’ять років тому ми вибороли право провести Євро-2012.
Нам з вами вдалося встигнути підготуватися до проведення такого масштабного заходу.
Ми довели, що українці здатні це зробити.

Звернення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова у зв'язку 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

Автор: Press-Centre від 26-04-2011, 10:34

Звернення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова у зв'язку 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофиДорогі співвітчизники! Минає двадцять п'ять років з часу аварії на Чорнобильській АЕС – катастрофи планетарного масштабу, яка за декілька секунд назавжди змінила долі сотень тисяч людей. Унаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС забруднено радіонуклідами більш як 145 тис. квадратних кілометрів території України, Білорусі та Російської Федерації. В Україні статус постраждалих мають понад 2,2 млн. осіб, з яких 255 тис. – учасники ліквідації наслідків аварії. З 27 квітня 1986 р. з міст Прип'яті та Чорнобиля евакуйовано близько 91 тис. людей. Слово “Чорнобиль” стало уособленням небаченої досі катастрофи – атомної енергії, що вийшла з-під контролю людини.

Привітання голів районної державної адміністрації Георгія НІКІТОВИЧА та районної ради Деомида ШОВИ з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку

Автор: Press-Centre від 1-10-2013, 09:55
Привітання голів районної державної адміністрації Георгія НІКІТОВИЧА та районної ради Деомида ШОВИ   з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку
Шановні ветерани!

Щиро вітаємо вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.


11 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

Автор: Press-Centre від 10-09-2011, 13:42

11 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості УкраїниДень працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості відзначається в Україні щорічно у другу неділю вересня, згідно з Указом Президента від 12.08.1993 № 302/93.
Україна має давні традиції у сфері видобутку і використання нафти і природного газу.
Промисловий видобуток нафти в Україні розпочалася у XVIII столітті, і вже в 1909 році в Прикарпатті видобували 2 млн. тонн нафти. Газова промисловість бере свій початок з введення в експлуатацію Дашавського газового родовища і будівництва першого газопроводу Дашава - Стрий в 1924 році.
Інтенсивний розвиток нафтової та газової промисловості пов’язаний з відкриттям у післявоєнний період значних запасів нафти і газу в регіоні Дніпровсько-Донецької западини, на Прикарпатті та в Причорноморсько-Кримської газоносної області.

Сьогодні - День пам'яті героїв Крут

Автор: Press-Centre від 29-01-2013, 08:58

Сьогодні - День пам'яті героїв КрутУкраїнська громадськість 29 січня відзначає День пам'яті героїв Крут. 95 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.
Cаме в цей день 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.
Назад Вперед
Вгору
 

Ласкаво просимо на наш сайт