» Поиск по сайту

Пошук по сайту

По Вашему запросу найдено 50 ответов (Результаты запроса 1 - 10) :

Глава держави підписав укази про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” понад 4 тисячам багатодітних жінок

Автор: Press-Centre від 4-03-2011, 09:07

Глава держави підписав укази про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” понад 4 тисячам багатодітних жінокНапередодні Міжнародного жіночого дня – 8 Березня Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного званняМати-героїня” понад 4 тис. багатодітних жінок з усіх регіонів країни. Загалом з початку цього року це почесне звання отримали вже понад 7 тис. матерів, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Удостоєні цієї державної нагороди зможуть отримати передбачену чинним законодавством одноразову винагороду в розмірі понад 9 тис. грн.

Розглянуто найбільш актуальні питання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітним матерям району

Автор: Press-Centre від 3-02-2012, 14:00

Розглянуто найбільш актуальні питання  щодо  присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітним матерям району3 лютого 2012 року при заступнику голови районної державної адміністрації Стаднічуку Ю.В. відбулося засідання комісії на якому розглянуто найбільш актуальні питання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітним матерям району.
На даному засіданні розглянуто хід виконання вимог подання прокуратури Чернівецької області про усунення порушень чинного законодавства щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня», наголошено про те, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, рахуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Спрощено порядок виплати одноразової винагороди жінкам-героїням

Автор: Press-Centre від 7-10-2011, 10:04

Спрощено порядок виплати одноразової винагороди жінкам-героїнямПостановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2011 року №779 “Про внесення змін до пункту 4 Порядку виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання УкраїниМати-героїня” спрощено процедуру виплати одноразової винагороди. Відтепер для отримання винагороди матері-героїні або уповноважені ними особи подають до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації лише заяву про виплату винагороди із зазначенням способу виплати та копію сторінок паспорта з даними про прізвище, ім`я та по батькові, місце реєстрації. Таким чином, відповідно до рішення Уряду жінкам, яким присвоєне почесне звання, для отримання грошей не треба додавати, як це було раніше, копію посвідчення про присвоєння почесного звання УкраїниМати-героїня”.

Матерям-героїням району вручили почесні відзнаки

Автор: Press-Centre від 3-09-2013, 11:15

Матерям-героїням району  вручили почесні відзнакиЗгідно з Указом Президента України Віктора Януковича, ще 25 багатодітних матерів з нашого району, які народили і виростили до вісімнадцяти років п’ятеро і більше дітей, удостоєні почесного званняМати-героїня”. Це здебільшого жительки Магали, Рокитного, Черленівки та інших населених пунктів. Усі вони одержали одноразову грошову винагороду в розмірі десяти неоподаткованих прожиткових мінімумів (нинішнього року це – 11470 гривень), отримуватимуть і щомісячну доплату до пенсії – в залежності від кількості дітей.
До села Рокитне завітав заступник голови райдержадміністрації Юрій Стаднічук, щоб подякувати 4 матерям-героїням за материнський подвиг та вручити їм почесні відзнаки. 4 матерів-героїнь села Черленівка привітав і вручив почесні відзнаки заступник голови райдержадміністрації Едуард Топала.

Матері-героїні з Магали одержали почесні відзнаки

Автор: Press-Centre від 22-08-2013, 15:43

Матері-героїні з Магали одержали почесні відзнакиЗгідно з Указом Президента України Віктора Януковича, ще 25 багатодітних матерів з нашого району, які народили і виростили до вісімнадцяти років п’ятеро і більше дітей, удостоєні почесного званняМати-героїня”. Як повідомили в управлінні праці і соціального захисту населення РДА, збебільшого жительок Магали, Рокитного, Черленівки та інших населених пунктів. Усі вони одержали одноразову грошову винагороду в розмірі десяти неоподаткованих прожиткових мінімумів (нинішнього року це – 11470 гривень), одержуватимуть і щомісячну доплату до пенсії – в залежності від кількості дітей.

Питання щодо роботи із зверненнями громадян, правил ведення діловодства, співпраця з органами місцевого самоврядування та надання їм методичної допомоги - на постійному контролі

Автор: Press-Centre від 19-05-2011, 16:10
Питання щодо роботи із зверненнями громадян, правил ведення діловодства, співпраця з органами місцевого самоврядування та надання їм методичної допомоги - на постійному контроліКерівник апарату райдержадміністрації Іван Сланіна провів нараду з керівниками відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, відділів та секторів апарату райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.
На засіданні обговорено Закони України «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про доступ до публічної інформації», а також питання щодо роботи із зверненнями громадян, правил ведення діловодства, співпраця з органами місцевого самоврядування та надання їм методичної допомоги, оформлення документів щодо присвоєння звання «Мати-героїня».

Степан Глігор став почесним професором Подільського державного аграрно-технічного університету

Автор: Press-Centre від 15-04-2011, 11:16
Степан Глігор став почесним професором Подільського державного аграрно-технічного університетуРішенням Вченої ради Подільського державного аграрно-технічного університету керівнику АПОП «Золотий колос» Степану Глігору присвоєно вчене звання почесного професора кафедри плодоовочівництва, лісового і садово-паркового господарства.
Підставою для присвоєння цього звання, пояснюють в університеті, стали багаторічний трудовий стаж пана Глігора, виробничі та економічні показники очолюваного ним агроформування, численні впровадження у виробництво новітніх технологій.

Георгій Парпауц взяв участь в роботі сходки громадян с. Рокитне

Автор: Press-Centre від 22-04-2011, 13:36
Георгій Парпауц взяв участь в роботі сходки громадян с. РокитнеПерший заступник голови РДА Георгій Парпауц взяв участь в роботі сходки громадян с. Рокитного. Одне з основних питань, яке порушили на зібранні, – про присвоєння понад п’ятдесятьом жінкам з Рокитного звання «Мати-героїня».
За словами Георгія Парпауца, це питання – на стадії вирішення. З дня на день очікується офіційне підтвердження з Києва. Крым цього, рокитненці порушували і питання встановлення опалення в дитсадку – з тим, щоб перевести цей заклад на цілорічне функціонування.
Йшлося також про утворення пожежної команди (це буде кущова команда, яка обслуговуватиме, крім Рокитного, ще й Слободу, Рингач та Шишківці). Старшого віку рокитненців турбує проблема перевезення пільговиків. А питання опалення борцівської зали в селі, сказав перший заступник, нині вирішується.

Михайло Папієв відвідав багатодітну сім’ю Намені

Автор: Press-Centre від 25-11-2013, 19:11

Михайло Папієв відвідав багатодітну сім’ю НаменіКерівник виконавчої влади краю Михайло Папієв у рамках сьогоднішньої робочої поїздки в Герцаївський район та на виконання завдань і доручень Президента України відвідав багатодітну сім’ю Леонори та Яноша Намені, які виховують 21 дитину. У 2011 році, Указом Президента України Леонорі Намені присвоєне почесне звання «Мати-героїня».
Голова обласної державної адміністрації подарував багатодітній сім’ї холодильну камеру, а під час спілкування зауважив, що тут створені сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних та моральних якостей.

Навчалися соціальні працівники сільських рад

Автор: Press-Centre від 15-05-2012, 18:09

Навчалися соціальні працівники сільських радПрацівниками управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано семінар-навчання для соціальних працівників сільських рад.
Із вступним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Георгій Парпауц.
Учасників семінару було проінформовано щодо направлення на навчання та реабілітацію дітей-інвалідів, ознайомлено із порядком призначення доплат до пенсії за особливі заслуги жінкам, яким присвоєно звання «мати-героїня», станом виплати одноразової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, порядком призначення виплати допомоги на дітей, які перебувають під опікою і піклуванням, використанням коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення, порядком заповнення соціального паспорту району на 2012 рік.
Назад Вперед
Вгору
оскарження рішення комісії з питань захисту прав дитини || податок на прибуток строки сплати || 67 річниця визволення україни вітання || внесок до статутного фонду пдв у кодексі || гасіння пожеж фото || звіт з виробничої практики на приватному підприємстві ват чернівецький олійно жировий комбінат || надання матеріальної допомоги ветеранам війни з нагоди 66 річниці перемоги || оборонно масова робота в школі || податок на нерухомість з 01012012 || подвiрне || порядок відкриття карєру || посадовы оклади вчителив || привітання з 67 років || про проект закону україни про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення 2011 || свята трійця 12 червня || список українських фільмів за участю михаила голубовича || фото родини військовослужбовців || чернівецький національний університет || оклади працівників рда || приватні підприємці з 1 квітня 2011 року
 

Ласкаво просимо на наш сайт