Цибулю з перцем можна садити

Городники радять висаджувати болгарський перець після часнику й цибулі. Ці рослини позитивно впливають на майбутній урожай. Дозволяється висаджувати рослину після зелених коренеплодів чи овочів.

Що не можна садити поряд з перцем?

Сімейство пасльонових — не найкращі сусіди для перцю Картопля, баклажан, томат страждають від тих же захворювань, що і перець. Тому для уникнення подвійної шкоди від шкідників, краще не садити поруч ці культури.

Що посадити поруч з солодким перцем?

Непогано перець уживається з квасолею, горохом, кабачками та баклажанами. Говорячи про те, які рослини посадити поруч з перцем, досвідчені городники обов'язково називають петрушку, кріп, майоран, салат, базилік та зелену цибулю. Кеш

Що не можна садити біля цибулі?

Люди давно помітили, що біля одних рослин цибуля росте пишно і щедро, а біля інших – хиріє. Цибуля погано себе почуває, якщо росте поруч із квасолею, горохом, капустою, редькою та редискою.

Що можна садити біля перцю – Телеграф
Рекомендується дотримуватися відстані між рослинами в 45 см і дистанцію між рядами в 60 см. Цибуля та часник. Вбивають бактерії та грибки, захищають коріння від швидкого випаровування вологи. Огірки. При спільному …